Creative Ideas without Limits / Limitleri Olmayan Yaratıcı Fikirler Bugün birçok firmanın kim olduğunu yazdığı yazılarda kim oldukları dışında hemen her türlü yazıyı görmekteyiz. Aslında hitap edilen kesim hakkımızda / biz kimiz gibi yerlere baktığında sizin güvenilir olup olmadığınızı anlamak ister. “Kaç yılında kuruldunuz?”, “Çalışanlarınız uzun süredir sizinle mi?”, “Güvenilir ve yeterli sayıda referansınız var mı?” gibi soruların cevaplarını görebilmek ister.

İşte tam da bu yüzden, Boz Creative 2005 yılından beri, öncelikle Ankara ve Türkiye'nin her yerine basılı ve dijital çözümlerini ulaştıran bir ajans olmuştur. Çekirdek kadrosunu uzun yıllardır korumaktadır. Referanslarımız bölümümüz uzunca bir listeden oluşmaktadır. İnceleyin, arzu ederseniz arayıp bizleri sorabilirsiniz.

Kendini anlatma işini tasarımlarına bırakan bir kreatif ajans, Boz Creative.

Aslında işin özeti şu;

"Biz hakkımızda ne söylersek söyleyelim sizin gördüğünüz kadarız." İşte bu yüzden sizi İşlerimiz bölümüne yönlendirmek en mantıklısı olacaktır.

İlle de "Biz daha fazla hakkınızda bilgi almak istiyoruz, bizim için kişiliğiniz çok daha önemli." diyorsanız sizi seve seve çaya kahveye bekleriz, ya da biz bir çayınızı içmeye geliriz.

Logo
Kurumsal
Kimlik

“Kurumsal Kimlik” firmalar için isim bulma aşamasında başlayabileceği gibi, firmanın kuruluşundan sonra da şekillendirilebilen...

Devamı

Reklam

Hepimizin bildiği REKLAM kelimesi, bir ürünü bir hizmeti tanıtmaya yarayan şeyleri canlandırır aklımızda...

Devamı

Web
Yazılım
Geliştirme

İşte sadece bu sebepten bile olsa bir web sitesine ihtiyaç duyulmakta. Ancak günümüzde dijital mecralardaki etkileşim...

Devamı

Video
Prodüksiyon
ve
Animasyon

Yaptığınız işi anlatırken, daha uzun sürelerle daha çok görselle, daha hareketli, daha dinamik olarak hedef...

Devamı

Sosyal
Medya
Yönetimi

Günümüzde, ülkemizde ve dünyada sosyal medya kullanımı, tabir caizse gerçekten 7 den 77 ye yaygın durumdadır...

Devamı