Boz Takım

Özgür Onur Özdemir

Özgür Onur Özdemir

1976 Kastamonu doğumlu olup, Ankara’da lise tahsilini yaparken bu günün temellerini atmaya başlamıştı. Keskingözlü olması onu nişancı yapamasa da, azmi sayesinde çok mesafeler katetti. En güçlü yanı; bir elinde kola şişesi, diğer elinde meşhur notları, ağzının kenarında sıgarası, kulağı ile omuzu arasınına sıkıştırdığı telefonu ile konuşurken, diziyle arabanın direksiyonunu yönlendirimesi ve aynı anda yere düşürdüğü birşeyleri aramasıdır. Bu arada, “Abi zahmet olmazsa vitesi değiştirebilir misin?” diyebilmesi de cabasıdır... Boz Reklam Ajansı’na “Amacımız; “İşveren için çalışmaktan daha çok, İşveren adına çalışmaktır.” prensibini yerleştiren Onur; işletmemizin yönetimini ve proje koordinatörlüğünü birlikte yürütmektedir.

Mürsel Yakar

Mürsel Yakar

Çorum’un Osmancık ilçesine bağlı Kamil köyünde 1980 yılında dünyaya gözlerini açan köy çocuğu Mürsel, İlkokul 4. Sınıfta evden ayrılarak yatılı okula gitti. Lise bitiminde delikanlı mürsel, sırasıyla İstanbul ve Ankara’da muhtelif işler yaptı. 1999 yılında inşaat sıva ustalığını bırakarak, Çizgi film sektöründe önce teknik eleman daha sonra 3d animatör ile işe çalışmaları devam etmiş olup; 2004 yılı itibari web tasarım, web programcılığına yönlenmiştir.. Mürsel’in bu gün bulunduğu nokta : HTML, CSS, JAVASCRIPT, AJAX, PHP, MYSQL ve burada saymakla bitmeyecek beceri ve meziyetleri ile BOZ Reklam Yazılım Birimi’ni yönetmektedir.N. Umut Aslantas

N. Umut Aslantas

1978 yılında Ankara’da hayata gözlerini açan Umut, asker kökenli olan ailesinin emir kipli direktifleri ile büyüdü. Daha emeklerken sağa dön, yerinde say marş gibi komutları yerine getirebilen Umut, edindiği disiplin sayesinde Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Yüksek Okulu Grafik Tasarım Bölümü’nü 2002 yılında burslu olarak bitirdi. Aldığı tüm takdirname ve sertifikaları hiyerarşik bir biçimde duvarına asıp iş hayatına başlayan Umut, 2002’den bu yana İstanbul ve Ankara reklam ajanslarında Sanat Yönetmenliği görevini icra etmiştir. 2010 yılında bünyesine katıldığı BOZ Reklam Ailesi’nde Yaratıcı Yönetmen olarak görevine devam etmektedir.